Konkurs "Woda w życiu człowieka" rozstrzygnięty

Z przyjemnością informujemy, że konkurs pt. „Woda w życiu człowieka” został rozstrzygnięty. Był on skierowany do dzieci szkół podstawowych.


Niefortunnie ogłoszenie pierwszego konkursu plastycznego Lubańskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. zbiegło się z epidemią koronawirusa w Polsce oraz ograniczeniami z tym związanymi.


Jesteśmy mile zaskoczeni, iż uczniowie, pomimo wszystko, odpowiedzieli na zaproszenie, wykorzystali czas w domu na wykonanie pięknych prac plastycznych wyrażając w ten sposób swoje zainteresowanie wiedzą ekologiczną. 


Prace plastyczne wykonane zostały różnymi technikami. Każda z nich była ciekawa, stąd decyzja komisji konkursowej o przyznaniu ex aequo I miejsca oraz nagród rzeczowych wszystkim uczestnikom konkursu. A są to: 
1.    Jan Jaraczewski        
2.    Kacper Łowicki        
3.    Nadzieja Maksymów         
4.    Karolina Minkiewicz         


Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie - zarówno uczniom, rodzicom jak i nauczycielom. Gratulujemy i dziękujemy za to, iż cel konkursu, jakim było propagowanie wiedzy ekologicznej, zdobył zainteresowanie. 


Serdecznie zapraszamy w nowym roku szkolnym na wycieczkę edukacyjną do Stacji Uzdatniania Wody w Lubaniu.  Z przyjemnością, w przystępny dla dzieci sposób, wyjaśnimy „Skąd się bierze woda w kranie?”.