Ułatwienia dostępu

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy MONTER SIECI WOD – KAN

12 września, 2023

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy

MONTER SIECI WOD – KAN

Lubańskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji  Sp. z o. o. w Lubaniu

I. Wymagania w stosunku do kandydatów:

a. Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,
  • prawo jazdy kat. B, mile widziane C, E,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w ramach brygady wod. – kan.,
  • sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych czynności,
  • samodzielność, odpowiedzialność, terminowość.

b. Ogólny zakres obowiązków:

– prace montażowe / prace instalacyjne
– prace porządkowe,
– zasypka, odtworzenie nawierzchni.

Główny celem jaki realizuje dział eksploatacji jest bieżące i nieprzerwane zaspokojenie zbiorowej potrzeby ludności i innych podmiotów w zakresie zaopatrzenia w wodę i odprowadzenia ścieków. Główne zadania działu eksploatacji to: eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, realizacja usług zewnętrznych.

II. Informacja o warunkach pracy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • praca w systemie jednozmianowym podstawowym w godz. od 700 do 1500,
  • dyżur domowy, praca w godzinach nadliczbowych (w przypadku awarii),
  • miejsce pracy: Lubańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lubaniu.

III. Wymagane dokumenty:

1. List motywacyjny /curriculum vitae.
2. Oświadczenie – Oswiadczenie-3-1
3. Klauzula RODO – Klauzula-RODO-3-2

IV. Termin, sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

a. Termin składania dokumentów:

18.10.2023 r. (środa) do godziny 15:00

b. Miejsce i forma składania dokumentów:

Lubańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.
59–800 Lubań, ul. Mickiewicza 1a – dział eksploatacji, kadry Spółki
bądź pocztą elektroniczną: kadry@lpwik.pl

c. Termin i miejsce rozmowy kwalifikacyjnej (po etapie rekrutacji dla zaproszonych kandydatów)

23.10.2023 r. o godz. 1000
59–800 Lubań, ul. Mickiewicza 1a

d. Sugerowany termin zatrudnienia

styczeń 2024r.

V. Informacje dodatkowe:

Kontakt z działem eksploatacji, kadrami Spółki:
Justyna Ambroziak       tel. 75 646 63 32
Agnieszka Łuc               tel. 75 646 63 36

Załączniki:

Klauzula-RODO-3-2
Oswiadczenie-3-1

Ostatnie artykuły:

Konkurs plastyczny pt. „Dbamy o zasoby wody” został rozstrzygnięty

cennik

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym: Budowa hydroforni sieciowej przy ulicy Aleja Kombatantów w Lubaniu

AKCJA ZBIERANIA WODY DESZCZOWEJ pn. „BĄDŹ EKO – ZŁAP DESZCZ” – aktualizacja

Wesołego Alleluja

KONKURS PLASTYCZNY “Dbamy o zasoby wody” – praca zbiorowa