Ułatwienia dostępu

Oferta pracy

9 stycznia, 2023

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracyPracownik Działu Technicznego

I. Wymagania w stosunku do kandydatów:

a. Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki budownictwo, inżynieria środowiska,
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office, w szczególności WORD i EXCEL),
  • mile widziana znajomość systemu geoinformacyjnego QGIS oraz programu do symulacji hydraulicznych w sieciach ciśnieniowych EPANET,
  • mile widziane doświadczenie projektowe w zakresie sieci sanitarnych (znajomość programu AutoCAD) oraz umiejętność sporządzania kosztorysów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole,
  • precyzja, sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych czynności,
  • umiejętność kreatywnego myślenia,
  • samodzielność, odpowiedzialność, terminowość.

b. Ogólny zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie odbiorów technicznych,
  • przeprowadzanie procesu legalizacji przyłączy,
  • wydawanie technicznych warunków przyłączenia do sieci wod.-kan.
  • obsługa geoinformacyjnego systemu QGIS,
  • obsługa programu do symulacji hydraulicznych w sieciach ciśnieniowych EPANET,
  • sporządzanie dokumentacji dla potrzeb umów z przyszłymi odbiorcami,
  • przeprowadzanie przebiegu postępowania przy odpłatnym przyjmowaniu urządzeń wod.-kan.
  • prowadzenie sprawozdawczości w zakresie: eksploatacji sieci wodociągowej, eksploatacji sieci kanalizacji sanitarnej, gospodarki odpadami (BDO), inwestycji.

II. Informacja o warunkach pracy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się Spółce,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i pakiet socjalny,
  • praca w systemie jednozmianowym podstawowym w godz. od 7:00 do 15:00,
  • praca przy komputerze z wykorzystaniem urządzeń biurowych, praca w terenie,
  • miejsce pracy: Lubańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lubaniu – Dział Techniczny, ul. Mickiewicza 1a w Lubaniu.

III. Wymagane dokumenty:

1. List motywacyjny /curriculum vitae.

2. Oświadczenie – zgoda na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

IV. Termin, sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

a. Termin składania dokumentów:

25.01.2023r. (środa) do godz. 1500

b. Miejsce i forma składania dokumentów:

Lubańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.

ul. Mickiewicza 1a

59 – 800 Lubań –kadry Spółki

bądź przez pocztę elektroniczną: kadry@lpwik.pl

c. Termin i miejsce rozmowy kwalifikacyjnej (po etapie rekrutacji dla zaproszonych kandydatów)

31.01.2023r. r. o godz. 1000

ul. Mickiewicza 1a, Lubań

d. Sugerowany termin zatrudnienia

I kwartał 2023 r.

V. Informacje dodatkowe:

Katarzyna Jackiewicz            tel. 75 646 63 32

Agnieszka Łuc                       tel. 75 646 63 36

Ostatnie artykuły:

cennik

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym: Budowa hydroforni sieciowej przy ulicy Aleja Kombatantów w Lubaniu

AKCJA ZBIERANIA WODY DESZCZOWEJ pn. „BĄDŹ EKO – ZŁAP DESZCZ” – aktualizacja

Wesołego Alleluja

KONKURS PLASTYCZNY “Dbamy o zasoby wody” – praca zbiorowa

Przetarg Przebudowa budynku przy ulicy Mickiewicza 1b – aktualizacja